CINEBOX - Filmek világa!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CINEBOX - Filmek világa!!!Belépés

descriptionGMT - 2 HoursA kém, aki dobott engem (The Spy Who Dumped Me) 2018 BRRip.HunSub.

more_horiz
A kém, aki dobott engem
(The Spy Who Dumped Me)

BRRip.HunSub.

A kém, aki dobott engem (The Spy Who Dumped Me) 2018 BRRip.HunSub. C1i03phx31r0hsqxey15

Feliratos,amerikai kanadai akció kaland vígjáték, 2018 (16)

rendezte: Susanna Fogel
forgatókönyv: Susanna Fogel, David Iserson
producer: Brian Grazer, Erica Huggins, Guy Riedel
vágó: Jonathan Schwartz
operatőr: Barry Peterson
zene: Tyler Bates

szereplők:
Mila Kunis (Audrey)
Kate McKinnon (Morgan)
Justin Theroux (Drew)
Sam Heughan (Sebastian)
Gillian Anderson (Wendy)
Fred Melamed (Roger)
Ivanna Sakhno (Nadedja)
Ólafur Darri Ólafsson (Turista)
Justine Wachsberger (Ines)

Audrey (Mila Kunis) és Morgan (Kate McKinnon) a legjobb barátnők, élnek, mint hal a vízben a
nyüzsgő Los Angelesben. Egészen addig, amíg ki nem derül, hogy Audrey expasija (Justin Theroux)
kém, és elszánt bérgyilkosok üldözik, akik történetesen épp a csajok lakásán kötnek ki.
A duó akcióba lendül, és beszáll a nemzetközi kémjátszmába, csak egy a gond: halvány lila gőzük
sincs, hogy mit csinálnak. A szálak Európába vezetnek,és miközben az önjelölt Mata Harik a nyo-
mukban lihegő gyilkosokkal próbálják felvenni a harcot, még egy jóképű, ám kissé gyanús brit
ügynök (Sam Heughan) is a horgukra akad...
A nagyrészt Budapesten forgatott A kém, aki dobott engem a 007-es nyomában sasszézik és nem is
akárhogyan. Susana Fogel és a neves tévés író-producer David Iserson (Mr. Robot, Mad Men – Rek-
lámőrültek, Új csaj) egy teljesen egyedülálló, őrült ackió-vígjátékot hoztak össze, ami kemény
akciójeleneteivel és abszurd helyzeteivel az év egyik legszenzációsabb moziélménye lesz. A két-
balkezes és totál veszélyes barátnőket a Rossz anyákból már jól ismert Mila Kunis, valamint a
Saturday Night Life és a Hivatali karácsony zseniális komikája, Kate McKinnon alakítják, akiket
Justin Theroux (A hátrahagyottak; A lány a vonaton) és Sam Heughan (Outlander – Az idegen) há-
lóznak majd be kémes sármjukkal.

A kém, aki dobott engem (The Spy Who Dumped Me) 2018 BRRip.HunSub. 766A_k_m_aki_dobott_engem

The.Spy.Who.Dumped.Me.2018.BRRip.XViD.AC3-ETRG
Videó információk:
Méret: 1,28 GB
Hossz: 1:56:56
Típus: AVI (XviD - XviD project)
Felbontás: 720 x 304 pixel
Bitráta: 1 296 Kbps
Képkockák száma/mp: 23.976
Oldalarány: 2.35

Audió információk:
Audiósávok száma: 1
Audiosáv #1 adatai:
Audiósáv típusa: AC3 (AC3)
Csatornák száma: 6
Bitráta: 256 Kbps CBR
Mintavételezési frekvencia: 48.0 KHz

LETÖLTÉS

descriptionGMT - 2 HoursRe: A kém, aki dobott engem (The Spy Who Dumped Me) 2018 BRRip.HunSub.

more_horiz
Thx. D.
privacy_tip Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
power_settings_newLogin to reply